Svářečská kukla ESAB New-Tech 9-13

Lehká profesionální svářečská kukla


arrow

Svářečská kukla ESAB New-Tech 9-13 - popis

Nový design svařovacích kukel pod označením New-Tech™ od firmy ESAB, předního dodavatele ochranných pomůcek pro svařování.

Kukly ESAB New-Tech™ byly speciálně vyvinuty pro použití v náročných podmínkách s ohledem na komfort a požadavky svářečů.

S váhou v rozsahu od 420 do 470g patří kukly New-Tech™ k nejlehčím samozatmívacím kuklám na trhu. Komfort pro svářeče je zajištěn flexibilním nastavením hlavového kříže a tuhostí celého systému.

Kukla New-Tech™ 9-13 může byt použita pro všechny aplikace. Úroveň zatemněni filtrů může byt nastavena od DIN 9 do DIN 13. Všechna nastaveni jsou prováděna na externím ovládacím panelu. Kukla obsahuje režim pro broušení, kdy je samozatmívací filtr vypnut. Kukla New-Tech™ 9-13 je vybavena ADC technologii, která zajišťuje rovnoměrné zatmaveni i při průhledu pod uhlem - vhodné pro svařování v polohách. Unikátní stříbrný lesklý povrch na venkovní straně masky New-Tech™ odráží teplo a zvyšuje odolnost kukly proti vysokým teplotám. Také to napomáhá redukovat teplotu uvnitř kukly.


Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana - prosíme vyplňte výsledek (číslo)
* dvě plus tři je: