Svářečská kukla SPERIAN Optrel e670

Nová generace profesionálních kukel OPTREL s režimem automatického nastavení tmavosti dle intenzity oblouku


arrow

Svářečská kukla SPERIAN Optrel e670 - popis

Svářečská samostmívací kukla Sperian OPTREL e670 navazuje na předcházející úspěšný model Optrel Orion. Oproti předcházející generaci nabízí kukla Optrel e670 o 33% větší průzor, vyměnitelné baterie, nižší hmotnost a zlepšenou ochranu přední fólie.
Samostmívací kuklu lze nastavit manuálně v rozmezí DIN 9 - DIN 13. Dále je možné provozovat kuklu v automatickém režimu. Disponuje režimem broušení, nastavením citlivosti, nastavením zpoždění rozetmění a vyměnitelnými bateriemi.
Jedinečná technologie senzorů umožňuje samostmívací kazetě, aby si automaticky zvolila úroveň stupně ztmavení. Pokud je svářečem nastaven režim "Auto", začne se kazeta automaticky ztmavovat v závislosti na aktuální intenzitě elektrického oblouku, a dále může být stupeň ztmavení ještě jemně doladěn svářečem +1 nebo -1.
Při nastavení režimu "Manual" si svářeč zvolí přesný stupeň ztmavení, který mu vyhovuje. Zvolený stupeň ztmavení bude po celou dobu svařování stejný.
Dále samostmívací kazeta disponuje filtrem skutečných barev, který umožňuje svářeči čistý a detailní pohled na svařenec.
Samostmívací kazeta má o 33% větší průzor, který se dá pomocí nastavení vzdálenosti očí ke kazetě (posouváním náhlavního kříže) zvětšit ještě o dalších 10%.
Díky stálému toku energie je zajištěna správná funkce samostmívací kazety a to díky osvědčené technologii solárních článků a nově i vyměnitelným bateriím.
Integrovaný spící režim redukuje spotřebu energie, při delší nečinnosti se samostmívací kazeta automaticky vypne.
Díky optimalizované skořepině je váha zredukována o více jak 10%. Lepší vyvážení helmy minimalizuje zátěž na týl. Nově bylo také vyvinuto uchycení kazety a lepší ochrana kazety.
Aby se zabránilo škrábancům na přední fólii, byl posunut držák přední fólie lehce dozadu. Tím je garantováno, že při odložení kukly např. na stůl nedojde k poškrabání krycí fólie.

Svářečská kukla SPERIAN Optrel e670 - technické parametry

Stupně tmavosti DIN 4/9-13
Zorné pole 50 x 110 mm
Ochrana UV/IR trvale
Nastavení citlivosti Ano
Režim broušení Ano DIN 4
Nastavení detekčního úhlu 60° - 120° (kryt senzorů)
Rychlost ztmavení 0,180 ms
Napájení Solární články + 2 vyměnitelné baterie.
Klasifikace 1/1/1/2
Provozní teplota -10°C - +70°C
Použití Všechny metody svařování MMA, MIG/MAG, TIG, svařování plasmou
Certifikáty CE, DIN, ANSI, CSA, AS/NZS, GOST-R


Zeptejte se nás
Položky označené * jsou povinné.
Vaše jméno:
* Váš e-mail:
* Váš dotaz:
Antispamová ochrana - prosíme vyplňte výsledek (číslo)
* dvě plus tři je: